Kurumsal Haberler

Duyurular
Anasayfa > Kurumsal > Kurumsal Haberler > Winsa 2010 Bayiler Toplantısı

Winsa 2010 Bayiler Toplantısı

12/10/2010

Winsa 2010 Bayiler Toplantısı’nı 05-07 Kasım 2010 tarihinde Antalya Spice Hotel’de gerçekleştirdi. İlgi ve katılımın yüksek olduğu bayiler toplantısı iki gün yoğun bir program eşliğinde geçti.

Cuma günü Battle Game grup oyununda eğlenen bayiler akşam da Hoşgeldiniz kokteylinde Winsa yönetici ve çalışanları ile bir araya geldiler. Cumartesi günü Ege Profil Yönetim Kurulu Başkanı Clement de Meersman’ın Türkçe konuşması ile başlayan toplantı daha sonra Deceuninck CEO’ su Tom Debusschere ve Winsa Satış ve Pazarlama Müdürü V.Cem Korkmaz’ın konuşmaları devam etti. 10 yıldır Winsa bayisi olan bayilere ve de 2009 Satış Performansı ile ödül almaya hak kazanan Winsa bayilerine plaketleri verildi. Toplantının ikinci yarısı Prof. Dr. Deniz Gökçe’nin konuşması ile başladı. Ege Profil Genel Müdürü Ergün Çiçekçi’nin konuşması ve soruları cevaplaması ile toplantı son buldu.

Öğleden sonra teknik konularla ilgili soruları olan bayiler Winsa teknik ekibi ile toplantıya devam ettiler. Bazı bayiler Antalya şehir turuna katılmayı tercih etti. Tavla turnuvasına katılım da bir hayli yoğundu. Ayrıca bölgeler arası futbol turnuvası da geç saatlere kadar keyifli bir şekilde geçti.

Bu yoğun programın ardından akşam gala yemeğinde buluşan Winsa Bayileri Ziynet Sali’nin şarkıları ile eğlendi