Kurumsal Haberler

Duyurular
Anasayfa > Kurumsal > Kurumsal Haberler > 13-16 Mart 2013 İSTANBUL PENCERE FUARI

13-16 Mart 2013 İSTANBUL PENCERE FUARI

2/16/2013

13 – 16 Mart 2013 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek İstanbul Pencere, İstanbul Cam ve İstanbul Kapı Fuarları, ürünlerini sergilemek, son gelişmeleri takip etmek ve yeni iş bağlantıları kurmak isteyen firmalar ve profesyoneller için yine doğru adres olacak.


 2012 yılında 28 ülkeden 591 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla gerçekleşen, Avrasya bölgesinin, pencere, cephe sistemleri, cam ve kapı alanlarında lider olan İstanbul Pencere, İstanbul Cam ve İstanbul Kapı fuarlarında sektörün farklı kollarında faaliyet yürüten firmalar yeni ürünlerini ve ileri teknolojilerini tanıtmak için yerlerini çoktan almış bulunuyorlar.

 2013 yılında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nin dünya standartlarında hizmet sunmak için tasarlanmış fuar alanında, 12 salon, toplam 98.000 m2 kapalı sergileme alanı katılımcı firmalar tarafından tam kapasite ile kullanılmış olacak. Her yıl düzenlenen söz konusu fuarlar istikrarlı büyümelerini sürdürerek her geçen sene daha çok katılımcı ve ziyaretçinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Geçtiğimiz yıl 81 ülkeden 49.794 nitelikli profesyonelin bir araya geldiği İstanbul Pencere, Cam ve Kapı fuarları yeni iş bağlantıları kurmak ve farklı pazarlara ulaşmak için katılımcı ve ziyaretçilerine önemli fırsatlar sunuyor.

 Yapı sektörünün 3 önemli kolunu aynı çatı altında toplayan eşzamanlı fuarlar ve İstanbul Pencere Fuarı içerisinde bulunan Alüminyum Özel Bölümü ziyaretçilere çok geniş bir ürün yelpazesi sunarken, ürün gruplarına göre ayrılmış salonlarında katılımcı firmalar için ürünlerini sergileyebilecekleri uygun ve özel ortamı sağlıyor. 

Uluslararası nitelikleriyle ilgili sektörlerin ülkemiz ve Avrasya Bölgesi’ndeki en önemli ticari platformu olan fuarlar, yeni yatırımlara yön vererek, farklı pazarlara erişim kanalları açarak, pencere, cam ve kapı sektörlerinin büyüme ataklarına hız vermeye devam ediyor.

2013 yılında 13 Mart Çarşamba, 16 Mart Cumartesi tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece’de eş zamanlı olarak düzenlenecek İstanbul Pencere “14. Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil, Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler Fuarı”, İstanbul Cam “3. Cam Ürünleri ve Uygulamaları, Üretim-İşleme Teknolojileri ve Makineleri, Tamamlayıcı Ürün ve Kimyasalları Fuarı” ile İstanbul Kapı “5. Uluslararası Kapı, Kepenk, Kilit, Panel, Pano, Bölme Sistem ve Aksesuarları Fuarı hakkında detaylı bilgi edinmek için www.istanbulpencerefuari.com, www.kapifuaristanbul.com; www.camfuaristanbul.comweb sitelerini ziyaret edebilirsiniz. İstanbul Pencere Fuarı’nda yerini alan 

Winsa için özel hazırlanmış fuar standı, tipik bir bodrum kafesi temasıyla tasarlanmıştır. Tek kuleden oluşan fuar standında gezinti alanları ve geniş oturma alanıyla dikkat çekici bir uygulama oluşturan WİNSA yine adından bir hayli sözettireceğe benziyor.