Kurumsal

Hakkımızda
Anasayfa > Kurumsal > Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1999 yılı PİLSA – SABANCI döneminde WİNSA markası altında PVC sektöründe satıcı bayi olarak başlayan firmamız DEKA PROJE Ocak 2005 yılından bugüne ÜRETİCİ BAYİ olarak ticari faaliyetini sürdürmektedir. WİNSA PVC PENCERE VE KAPI SİSTEMLERİ nin yanı sıra 2006 yılı başında piyasa talepleri doğrultusunda kendi kalitesine eşdeğer imalat ve satış kapsamında ALBERT GENAU marka Cam Balkon Kapatma sistemlerinin de Üretici Bayiliğini alarak ürün yelpazesini genişletmiştir.

 

Müşterilerine; Mimar, mühendis ve teknik personelden oluşan, kaliteden taviz vermeyen, dürüst, güler yüzlü, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, konusunda uzman kadrosuyla hizmet veren DEKA PROJE yapmakta olduğu imalatlarını geniş ürün çeşitliliği ile birlikte mevcut CNC makinelerinde tamamlayarak kendi bünyesindeki titiz ve uzman montaj ekibi ile iş teslimi yapmaktadır.

 

Konusunda iddialı olan DEKA PROJE Pvc Pencere ve Kapı sistemleri, Cam Balkon Kapatma Sistemleri ve Sineklik Sistemlerinin yanı sıra konut ve işyerlerindeki olası tadilatlar kapsamında yapılması talep edilen mimari tasarımlar, parke, çelik kapı, oda kapıları, dekorasyon, proje, tasarım,  kış bahçesi, teras uygulamaları, ithal duvar kağıtları, duşa kabin sistemleri, banyo dolapları, mermer gibi uygulamalarda da hizmet vermektedir.

 

Ankara bölgesi WİNSA yetkili teknik servisi olan DEKA PROJE aynı zamanda tüm PVC doğramalara da (WİNSA, PİMAPEN, PAKPEN, WİNHOUSE, REHAU, VEKA, vb.) servis hizmeti vermektedir.

 

Yenimahalle ve Çayyolu satış noktalarının yanı sıra 1.500 m2 kapalı alanda fabrika olarak faaliyet göstermektedir.